Zobrazeno 11 až 15 z celkem 15 článků.

Mladší žáci si zahrají prosti Slávii, Dukle nebo Jablonci

Naši borci z ročníku 2011 se již probojovali v Poháru mládeže FAČR přes dvě kvalifikace a v úterý 18. října se pokusí v silné konkurenci týmů: Motorlet Praha, SK Slavia Praha, Fotbalová akademie Jablonec, FK Dukla Praha, SK Petřín Plzeň, Slovan Velvary, ABC Braník fotbal dostat na finálový turnaj mezi nejlepší týmy v Česku.

Mladší žáci v derby dominovali

Mladší žáci do zápasu vstupovali na 120%, protože věděli že to je derby a to rozhodně nechtějí prohrát. Hned od první minuty hráli co nejlépe a pak už začali skórovat. Soupeře nepouštěli na svoji polovinu a naopak je neustále tlačili a dokázali to vydržet až do konce zápasu. Výsledek byl zasloužený.

Vítězná série mladších žáků po 6 vítězných kolech v řadě skončila

SK Polaban Nymburk - Spartak Příbram 3:4 Do zápasu jsme nastoupili a mysleli si, že to půjde samo. Jenže soupeř se hned na začátku prosadil a trestal. To nám ukázalo, že se soupeř sám neporazí a že musíme zabrat. Jenže hned když jsme dali góla, tak jsme povolili a za pár minut nám soupeř zase dal gól. Druhý poločas už byl lepší a dokázali jsme srovnat na 3:3. Dřeli jsme, bohužel i přesto všechno jsme naše šance nedokázali proměnit a soupeř v poslední minutě otočil zápas hlavičkou z rohu na 3:4 . První poločas byl od nás špatný, ale druhý už jsme zabrali a soupeře jsme přehrávali.

Mladší žáci vyhráli úvodní kolo Planeo Cupu

Naši borci z ročníku 2010 navázali na středeční postup ročníku 2011 a také postoupili do dalšího kola Planeo Cupu, když za sebou nechali i favorizovanou Viktorii Žižkov.

Přehled víkendových zápasů

V neděli jste srdečně zváni na první zápas našeho B týmu. Na domácím hřišti se dále představí i naši starší a mladší žáci.