Kvalitně obsazený turnaj s jedenácti účastníky vyhráli naši borci. Naše mladé naděje z ročníku 2014, které na turnaji startovali jako druhý tým se umístili na krásném osmém místě. Oběma týmům gratulujeme.
Kvalitně obsazený turnaj s jedenácti účastníky vyhráli naši borci. Naše mladé naděje z ročníku 2014, které na turnaji startovali jako druhý tým se umístili na krásném osmém místě. Oběma týmům gratulujeme.
V rámci vzájemné spolupráce s FK Mladou Boleslaví proběhl na Polabanu ukázkový trénink pro starší přípravky a mladší přípravky od profesionálních trenérů z prvoligového klubu. Byl to nejen zážitek pro hráče, ale i velká inspirace pro trenéry z Polabanu a spřízněných klubů z okolí.
25 polabských dětí mělo možnost si užít neobvyklý zážitek. Při mistrovském zápase mezi týmy Sparty Praha a Zbrojovky Brno měly možnost, na vyprodaném stadionu, vyvádět hráče obou týmů. Velké poděkování patří našim trenérům Radku Bittnerovi a Tomášu Loudilovi z ročníku 2014 za vyjednání této skvělé přiležitosti a samozřejmě Spartě Praha za vstřícnost.
Turnaje na Polabanu je oblíbený seriál fotbalových mládežnických turnajů organizovaný od roku 2020 v našem Sportovním areálu Veslák. Klademe velký důraz na kvalitu organizace a snažíme se vytvořit podmínky, které v dětech probudí vášeň, touhu a nadšení pro fotbal. Našim hlavním cílem je spokojenost všech účastníků. Za poslední roky jsme uspořádali akce pro stovky mladých fotbalových nadšenců a zprostředkovali spoustu krásných zážitků.
Na Halovém turnaji v Říčanech to U9 cinklo, krásné 2.místo.
Kopačky z U9 jdou ve stopách starších kopaček z U10, když na stejném turnaji v Kolodějích o týden později obsadily taktéž 3. místo. Gratulujeme borci!
Chlapci U9 vykročili do Nového roku 2.místem v halovém turnaji v Říčanech. Je na místě, chlapce pochválit za týmového ducha ? Ne jedinec, ale parta vítězí !!!
Tradiční fotbalové soustředění v Horním Bradle u Seče (Sportovní areál Tesla Horní Bradlo, http://www.modrovic.cz/) proběhne v termínu 5. 8. - 12. 8. 2023.
Vzájemná spolupráce s týmem FK Mladá Boleslav byla potvrzena i písemně.
V rámci vzájemné spolupráce s FK Mladou Boleslaví proběhl na Polabanu ukázkový trénink pro ročníky 2012 a 2014 od profesionálních trenérů z prvoligového klubu. Byl to nejen zážitek pro hráče, ale i velká inspirace pro trenéry z Polabanu a spřízněných klubů z okolí.