Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 439 článků.

První jarní bod: Horky n/J vs Polaban A 2:2

Blízko první jarní výhře ve fotbalové I.A třídě byl v Horkách nad Jizerou hostující Polaban Nymburk, který 74 minut vedl, ale nakonec si svěřenci nedávné hráčské opory Horek Ondřeje Murárika vezli pouze bod.

Další prohra: Polaban A vs Hlízov 1:5

Druhá porážka a druhé vítězství. Fotbalové týmy Polabanu Nymburk a Hlízova navázaly ve vzájemném měření sil na svá první jarní kola v krajské I.A třídě. Nymburský celek prohrál na půdě Bohemie Poděbrady, teď nestačil ani doma na Hlízov, který nakonec nastřílel pět branek a je v čele soutěže. Kouče Polabanu mrzely individuální chyby, hlízovského kormidelníka potěšil výkon střídajících borců.

16. kolo: Bohemia Poděbrady – Polaban Nymburk 2:1

Tahákem úvodního jarního kola bylo bezesporu okresní derby krajské I.A třídy mezi celky Bohemie Poděbrady a Polabanu Nymburk. Odvetu zvládli lépe opět domácí fotbalisté. Na podzim se z výhry 4:0 radoval nymburský tým, nyní Bohemia svému sokovi porážku vrátila. Rozhodující druhý gól dal střídající Zumas pět minut před koncem.

Adéla Brázdová se znovu dostala mezi elitu

Adéla Brázdová byla již podruhé vybrána Fotbalovou asociací ČR pro účast na kempu WU 14 Čechy a Morava. Tím se jí opět naskýtá šance trénovat s nejtalentovanějšími fotbalistkami z předních českých klubů, jako jsou Slavia, Sparta, Plzeň, Teplice, Liberec nebo České Budějovice. Přejeme Adéle hodně štěstí a úspěchů.