Zobrazeno 101 až 110 z celkem 470 článků.

Jiří Šubrt slaví 80. narozeniny

Gratulujeme našemu bývalému hráči, trenérovi a v současně době skalnímu fanouškovi Jiřímu Šubrtovi k jeho krásným narozeninám. Přejeme hodně zdraví, lásky a fotbalové radosti.

Nedaří se, áčko opět prohrálo

Podruhé za sebou prohráli fotbalisté Polabanu Nymburk na svém stadionu. Před dvěma týdny to bylo v okresním derby krajské I.A třídy se Slovanem Poděbrady (1:2), i tentokrát dali jeden gól a to jim na nováčka zase nestačilo. Psáry vyhrály v Nymburce díky hattricku Lukáše Kalouse, který dal všechny tři góly z pokutových kopů. A to se nelíbilo domácímu trenérovi Murárikovi.

Pozvánka na tento víkend

O víkendu na Vesláku proběhnou předposlední podzimní domácí zápasy dorostů a A-týmu ...

Mladší přípravka se zúčastnila republikového turnaje

V sobotu 14.10. se mladší přípravka Polabanu zúčastnila velmi kvalitně obsaženého turnaje DF Cup v Odřepsech u Poděbrad. Celkem 25 týmů jako Dukla Praha, Bohemians Praha, SK Pardubice, Dynamo České Budějovice či FK Jablonec, ale také místní TJ Pátek nebo AFK Sadská bylo rozděleno do pěti skupin. Po pěti utkáních jsme obsadili 4. místo ve skupině a následně vybojovali celkové 19. místo. Celý tým nasbíral mnoho cenných zkušeností.

Z Mělníka se áčko vrátilo s bodem

Fotbalisté Polabanu Nymburk získali v dalším díle krajské I.A třídy bod na půdě Pšovky Mělník. Během čtyř minut po změně stran smazali manko dvou branek.

U8 šestá na Panini Cupu

V sobotu 7. 10. se tým SK Polaban U8 zúčastnil velmi pěkně obsaženého turnaje Panini Cup v Odřepsech u Poděbrad.

Áčko opět prohrálo, tentokrát doma s poděbradským Slovanem

Souboj dvou okresních rivalů pro sebe rozhodli fotbalisté Slovanu Poděbrady, kteří dokázali v dalším díle krajské I.A třídy zvítězit na trávníku Polabanu Nymburk. Skóre otevřel po dvaceti minutách hostující Ber, pojistku přidal krátce po změně stran Říha. Nymburský Hájek snížil, ale na remízu domácí nedosáhli. Navíc těsně před koncem přišli o vyloučeného Daňka po druhé žluté kartě.