A-tým SK POLABAN NymburkČlánky

Zobrazeno 11 až 20 z celkem 42 článků.

Víkendové zápasy na Polabanu

Tento víkend bude na Polabanu ve znamení zápasů naší mládeže. V soboru proběhne turnaj pro ročník 2013 s velmi kvalitní účastí. Naši borci budou moci poměřit síly s týmy, jakou jsou: FK Viktoria Žižkov, Bohemians Praha, SK Sparta Kolín, FK Mladá Boleslav, Podlipansko F.L.T., TJ PÁTEK, FK Brandýs-Boleslav. V neděli proběhne miniliga pro ročník 2011 s týmy: Tatran Sedlčany, FK Neratovice, Junior Chomutov, Petřín Praha a odpoledne derby našich starších žáků proti Sokolu Drahelice. Náš A-tým hraje v sobotu v 10.15 na hřišti TJ Hřebeč a náš B-tým hraje v neděli od 17.00 proti Sokolu Všejany (zápas se odehraje na hřišti v Pátku).

Polaban Nymburk - SK Posázavan Poříčí nad Sázavou 1:1

Ve 25. kole krajského přeboru jsme přivítali celek SK Posázavan Poříčí nad Sázavou. Do utkání jsme vstoupili dobře, kvalitního soupeře jsme herně mírně převyšovali a dokázali jsme i několikrát ohrozit soupeřovu branku. Postupem času se hra vyrovnala a do poločasu se vše odehrávalo převážně mezi oběma šestnáctkami. Ve druhé půli jsme opět začali aktivně a přišly i šance, které jsme Nepovímem a Jarschelem bohužel nedokázali proměnit. Využili jsme až třetí příležitost v 64. min, kdy se po centru R. Novotného hlavou prosadil Škarecký. Potom se obraz hry trochu změnil a soupeř šel s velkým úsilím za vyrovnáním, které se mu podařilo v 84. min z pokutového kopu. V mírně hektickém závěru jsme tahali za kratší konec a nakonec jsme byli rádi za bod. Rád bych poděkoval mužstvu za odvedený výkon, neboť tento soupeř byl zatím na jaře nejkvalitnější. Branky: 64. Škarecký 1:0 - 85. Azilion p.k. 1:1 Plaček – Mejzr (46. Hoffman), Herčík, Drobný, R. Novotný – Hobík (85.Krušínský), Kotek, Škarecký (72.Ruzsó), Jarschel (63.Vaníček) -Nepovím, M. Novotný

V soboru vás zveme na utkání našich starších a mladších žáků. Dále na Polabanu proběhne turnaj pro ročník 2011 a zároveň i miniliga ročníku 2013. V neděli od 17.00 přijďte fandit našemu A-týmu, který se popere o další body a pokusí se prodloužit svoji třízápasovou řadu bez porážky s týmen SK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

Vyšel zpravodaj 6/2022

Přinášíme šesté číslo zpravodaje a těšíme se na vaší podporu v neděli od 17.00 proti týmu SK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

FK Komárov – Polaban Nymburk 0:2

Ve 24. kole krajského přeboru jsme zajížděli na hřiště FK Komárov. V příjemném areálu se od začátku hrál svižný útočný fotbal, kdy obě mužstva chtěla hrát dopředu. My jsme převážně spoléhali na brejky, které se nám v průběhu první půle celkem dařily. Z jednoho z nich měl velkou příležitost Vaníček, bohužel svůj nájezd neproměnil. Soupeř měl dvě příležitosti. V jedné z nich nás podržel Plaček a v druhé se rozezvučela tyč naší branky. Do šaten se odcházelo za bezbrankového stavu. Druhá půle se odehrávala převážně v naší režii a dařilo se soupeře postupně dostávat pod tlak. První branku dokázal vydolovat v těžké pozici, po skrumáži před brankou, M. Novotný. Poté měli dvě velké příležitosti Wiehl a M. Novotný ale skóre se neměnilo. Definitivní podobu výsledku dal v 90. minutě po samostatném úniku Ruzsó. Branky: 61. M. Novotný (0:1), 90.Ruzsó (0:2) Sestava: Plaček - Mejzr, Herčík, Drobný, R. Novotný – Kotek, Hobík (75. Ruzsó), Škarecký, Jarschel (85. Krušínský) – Vaníček (53. Wiehl), M. Novotný (90. Krumpholc)

Polaban Nymburk - TK Slovan Lysá nad Labem 1:0

Ve 23. kole nejvyšší krajské soutěže jsme v derby přivítali soupeře z Lysé nad Labem. Za krásného slunného počasí a s velmi dobrou diváckou kulisou (215 diváků) náš tým od začátku diktoval tempo hry. Z úvodního tlaku jsme však brankově neprosadili a potom se také osmělil soupeř a několikrát nám po dlouhých nákopech připomněl, že dokáže být také nebezpečný. Během první půle jsme si vytvořili tři velmi dobré příležitosti, kdy se při jedné z nich rozezněla i branková konstrukce. Prosadit jsme se dokázali až v pětatřicáté minutě, po rohovém kopu, kdy zakončoval náš nejzkušenější hráč Martin Škarecký. Do druhé části jsme opět vstoupili aktivně a hned dvojice šancí Jarschela a Nepovíma volala po gólu. V 60. minutě jsme navíc měli výhodu pokutového kopu, který ale Kotek neproměnil. Následně přišly další šance Kotka a střídající Wiehl, kteří ovšem jasné příležitosti nevyužili. V závěru nastavení jsme soupeři darovali tři rohové kopy a ještě jsme se strachovali o vítězství, které jsme v dramatické koncovce nakonec uhájili. Branka: 35. Škarecký Sestava: Plaček – Mejzr (70. Ruzsó), Herčík, Drobný, Hoffman – Kotek –Krušínský (52. Wiehl), Škarecký, Jarschel (80. Vaníček) - M. Novotný, Nepovím (65. Hobík)

Přehled domácích víkendových zápasů

V neděli nás čeká derby s Lysou, tak přijďte fandit. Samozřejmě jste srdečně zváni i na sobotní turnaj a zápasy našich mládežnických kategorií.

FK Kosoř – Polaban Nymburk 0:2

Ve 22. kole jsme zajížděli na hřiště FK Kosoř. Za krásného počasí jsme od úvodních minut diktovali tempo utkání a kdyby jsme využili naše tři vyložené šance, tak jsme mohli dohrávat zápas vě větším klidu. Soupeř, který měl výškovou převahu, hrozil převážně ze standartních situací, kde nám na poměrně úzkém hřišti dělaly největší starosti jejich dlouhé auty do šestnáctky. Naši první branku vstřelil ve 30. minutě, po centru M. Novotného a sklepnutí O. Drobného, hlavou L. Nepovím. Ve druhém poločase soupeř zjednodušil hru a vytvořil si tlak, kterému jsme vzdorovali s vypětím všech sil. Ve dvou případech nás skvěle podržel brankář Plaček. V závěrečné čtvrthodině jsme se po prostřídání opět dostali do hry a po šancích Hobíka a Vaníčka se gólově, po úniku Wiehla, prosadil M. Kotek. Branky: 29. L. Nepovím, 81. M. Kotek Sestava: Plaček - Mejzr, Herčík, Drobný, Hoffman – Kotek –Krušínský (63. Wiehl), Škarecký (86. Hrdlička), Jarschel - M. Novotný (58. Hobík), Nepovím (73. Vaníček)

SK Polaban Nymburk - Povltavská FA "B" 0 : 1

V dalším jarním kole přivítal náš A-tým na Vesláku celek Povltavské fotbalové akademie "B". Ve svátečním dopoledni se hrálo svižné utkání, ve kterém byli nakonec šťastnější hosté. Naše mužstvo sice mělo herní převahu, ale v koncovce jsme si nedokázali poradit s dobře organizovanou obranou soupeře. Jak v prvním tak i ve druhém poločase jsme si vypracovali po třech slušných brankových příležitostech, bohužel branka pro nás byla zakletá a tak nás soupeř potrestal svojí jedinou střelou mezi tři tyče, která ale stála za to. Takřka z poloviny hřiště se geniálně alá Schick trefil hostující Nerad. V závěru jsme ještě ke vší smůle trefili tyč. SK Polaban-Povltavská FA "B" 0:1 Sestava: Plaček - Mejzr, Krumpholc (65. Vaníček), Drobný, Herčík - Hobík, Ruzsó, (80. Bartoš), Jarschel (76. Wiehl) - Nepovím, M.Novotný