A-tým SK POLABAN NymburkČlánky

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 42 článků.

SK Sokoleč - SK Polaban Nymburk 5:0

Ve středu 3. srpna jsme v rámci dalšího přípravného utkání zavítali k novopečenému účastníku Krajského přeboru do Sokolče. V utkání jsme soupeři byli herně vyrovnaným partnerem, ale bohužel jsme zcela propadli v řešení standartních situací. Z nich jsme inkasovali celkem 3 krát a následně jsme ještě obdrželi 2 branky z rychlých brejků. Svoje šance, kterých bylo min. 5, a z toho š stoprocentní jsme nedokázali proměnit. Po dvou solidních výkonech v přípravě jsme tentokrát výsledkově zcela selhali a odvezli si nepopulárního "bůra". Sestava: 1.pol: Plaček - Provazník, Drobný, Daněk, Krušínský - Hobík, Škarecký, Bílek, R. Novotný - Ruzsó, Vacík 2.pol: Plaček - Daněk, Drobný, Krumpholc - Wiehl, Bílek, Škarecký, Hrdlička, R. Novotný - Vaníček, Vacík

SK Polaban Nymburk - Horky nad Jizerou 2:3

V našem druhém přípravném utkání jsme přivítali celek Horek nad Jizerou. Od začátku soupeř hrajíci v loňském roce divizní soutěž prokazoval svoji kvalitu, nicméně i ve značně improvizované sestavě jsme s ním po celé utkání dokázali držet krok. Hra se přelévala od vápna k vápnu a bylo k vidění spousta brankových příležitostí na obou stranách. Šťastnější byli nakonec hosté, kteří zvítězili 3:2. Branky:18. Jarschel, 80. vlastní. Sestava 1. pol: Plaček - Daněk, Kotek, Krumpholc - Wiehl, Hobík, Hrdlička, Ruzsó, Jarschel - Vacík, Vaníček 2. pol: Plaček - Provazník, Daněk, Brynych, Filip - Wiehl, Kotek, Svoboda, Jarschel - Ruzsó, Vacík

SK Polaban Nymburk - Sparta Kutná Hora 5:1

V prvním přátelském zápase letní přípravy náš tým porazil vysokým rozdílem Spartu Kutnou Horu. Branky: Vacík 2, Kotek, R.Novotný, Wiehl 1.pol: Plaček - Drobný, Krumpholc, Hoffman - R.Novotný, Bílek, M.Novotný, Ruzsó, Jarschel - Vaníček, Vacík 2.pol: Plaček (Komárek) - Provazník, Drobný (Daněk), Kotek, Krušínský (Veselý) - Hrdlička - Wiehl, Bílek (Brynych), Nepovím - Hobík, Vacík

Tým zahájil letné přípravu

Náš tým dnes 20. 7. zahájí letní přípravu zápasem se Spartou Kutná Hora. Zápas se odehraje od 18.00 na Vesláku. Další přípravné zápasy budou tyto: Sobota 23. 7., 10.00: Polaban Nymburk – FC Horky Středa 27. 7., 18.00: SK Sokoleč – Polaban Nymburk Sobota 6. 8., 16.00: Polaban Nymburk – Mnichovohradišťský SK

SK Polaban Nymburk - SK Lhota 5:0

V předposledním kole krajského přeboru jsme na našem hřišti přivitali celek SK Lhota. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a hned v úvodu jsme si vytvořili po dobrém presinku dvě šance. První branku jsme vstřelili v 7. minutě po individuální akci Jarschela. Potom převzal iniciativu soupeř a zahrozil ze standartní situace, kdy po rohovém kopu a následné dorážce šla střela těsně vedle Plačkovy branky. Do poločasu se skóre neměnilo ač jsme byli dvakrát velmi blízko vstřelení branky. Po změně stran jsme už v utkání jasně dominovali, kdy jsme v 53.minutě Hobíkem a v 55.minutě Kotkem odskočili na rozdíl třech branek. V závěru dostali příležitost hráči z lavičky, kteří hru oživili a zásluhou M. Novotného a Hrdličky jsme stanovili konečný výsledek na 5:0. Branky: 7. Jarschel 1:0, 53. Hobík 2:0, 55. Kotek 3:0, 69. M. Novotný 4:0, 89. Hrdlička 5:0 Sestava: Plaček - R. Novotný, Ouředník, Drobný, Hoffman - Kotek (77. Krumpholc), Hobík (76. Wiehl), Ruzsó (70.Hrdlička), Jarschel - Vaníček (57. Mejzr), M. Novotný (79. Krušínský)

Víkendové zápasy na Polabanu

Přijďte v neděli od 17.00 na poslední domácí zápas našeho A-týmu nebo v sobotu na skvěle obsazený turnaj pro ročník 2012.

AFK Tuchlovice - SK Polaban Nymburk 2:3

Ve 27. kole jsme zajížděli na hřiště AFK Tuchlovice. Nástup do utkání jsme měli velmi dobrý a v první dvacetiminutovce jsme soupeře jasně přehrávali. Do vedení jsme šli zásluhou Hobíka již v 5. minutě. Poté soupeř zjednodušil hru, začal míče více nakopávat, což nám vzhledem k naší výškové skladbě mužstva dělalo velké problémy. K vyrovnání došlo ve 32. minutě po dlouhém autu do šestnáctky domácí srovnali z dorážky. Do poločasu se hra přelévala z jedné strany na druhou a skóre se už nezměnilo. Ve druhé půli jsme byli opět aktivnější a po individuální akci Ruzsa jsme se ujali vedení. Stejný hráč v 66. minutě dorazil akci Vaníčka a vedli jsme o dvě branky. Soupeř opět dlouhými míči tlačil na naši obranu a v 78. minutě se mu podařilo snížit, když nás předtím ve dvou šancích podržel Plaček. Závěrečný tlak soupeře i nepřesnosti rozhodčího jsme ustáli. AFK Tuchlovice - SK Polaban Nymburk 2:3 Branky: 5. Hobík 1:0, 32. Jaroš 1:1, 50. Ruzsó 1:2, 66. Ruzsó 1:3, 78. Cabejšek 2:3 Sestava: Plaček - Mejzr, Ouředník, Drobný, Hoffman – Kotek - Hobík, Ruzsó (82. Wiehl), Jarschel (90. Hrdlička) – Vaníček (67. Nepovím), M. Novotný

SK Polaban Nymburk - FK Bohemia Poděbrady 1:2

Ve 26. kole jsme na našem stadionu přivítali v polabském derby Poděbradskou Bohemii. Při solidní návštěvě 250 diváků se hrálo bojovné utkání, plné soubojů, tak jak to v derby bývá. Obě mužstva si dávala pozor hlavně v obraně a podnikala nebezpečné brejky. Skóre se změnilo ve 21. minutě, kdy po dlouhém autu a odráženém míči skóroval hostující Knobloch. Během dvanácti minut jsme dokázali odpovědět krásnou střelou Hobíka z hranice šestnáctky. Do kabin se odcházelo za stavu 1:1. Ve druhém poločase se hra zásluhou množství soubojů a faulů z obou stran rozkouskovala a šlo spíše o boj. Šťastnější byli poděbradští, kteří dokázali využít jeden z brejků v 57. minutě Novákem. V závěru jsme ke vší smůle nastřelili Jarschelem tyč a vyrovnat se již bohužel nepodařilo. SK Polaban Nymburk - FK Bohemia Poděbrady 1:2 Branky: 21. Knobloch 0:1, 33. Hobík 1:1, 57. Novák 1:2 Sestava: Plaček – Mejzr (82. Hoffman), Herčík, Drobný, R.Novotný –Kotek (62. Ruzsó) – Krušínský (38. Wiehl), Hobík, Jarschel (79. Vaníček) -Nepovím, M. Novotný

TJ SK Hřebeč - Polaban 6:0

Dnešní utkání nás nezastihlo v optimálním rozpoložení, a i když jsme herně nebyli horším mužstvem, vysloužili jsme si šestibrankový příděl. Soupeř nás jednoznačně předčil v efektivitě a kvalitě zakončení. Sestava: Plaček – Krušínský (Hrdlička), Herčík (Krumpholc), Drobný, Mejzr (Ruzsó) – Jarschel (Svoboda), Kotek, R. Novotný, Nepovím, Hobík - M. Novotný