Zobrazeno 41 až 50 z celkem 54 článků.

Roman Novotný v TOP 3 sestavy kola

Roman Novotný pomohl v derby proti Bohemii Poděbrady dvěma góly k vítězství a vysloužil si nominaci do sestavy kola. Zde se umístil na druhém místě.

SK Polaban Nymburk - FK Bohemia Poděbrady 3:1

Jednalo se o klání dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vedli 2:0, když obě naše branky vstřelil R. Novotný. První po samostatném úniku, druhou po dohrání na zadní tyči. K tomu jsme měli ještě dvě velké příležitosti Vacíkem a Kotkem, ovšem bez gólového efektu. V druhém dějství soupeř zlepšil pohyb a my jsme ztratili kontrolu v držení míče. Z toho vyplynuly dvě penalty, z kterých soupeř vstřelil pouze jeden gól, když první pokus skončil na tyči. Následovaly šance na obou stranách, ale skórovat se podařilo jen nám, kdy se trefil Bílek. Poté nás k výhře nasměroval gólman Plaček velmi dobrým výkonem. Branky:7., 31. R. Novotný, 73. Bílek Sestava: Plaček - Herčík, Drobný, Daněk, Mejzr -R. Novotný (62. Wiehl), Kotek, Bílek, M. Novotný (75. Hobík), Hrdlička (87. Vaníček) - Vacík

Vydán zpravodaj 11/2022

Vyšlo nové číslo našeho zpravodaje. Těšíme se na vás v sobotu na derby nebo na některém z dalších zápasů nebo turnajů našich mládežnických kategorií.

O víkendu na derby

Srdečně vás zveme na sobotní derby nebo na některý ze zápasů našich mládežnických kategorií.

TJ Sokol Luštěnice - SK Polaban Nymburk 2:1

V tomto utkání jsme podali dosud nejslabší výkon v soutěži a nadšený soupeř nás potrestal. Absenci šesti hráčů ze základní sestavy jsme nedokázali nahradit. Na to se rozhodně nechceme vymlouvat, neboť hráči, kteří dostali příležitost ji nevyužili. Porážka byla zasloužená. Branka: 39. Kotek Sestava: Holešovský - Daněk, Drobný, Hoffman – Wiehl (53. Krušínský), Bílek (72. Svoboda), Kotek (88. J. Filip), Škarecký (12. Vaníček), R. Novotný - Hobík, Vacík

Václav Holešovský byl zvolen hráčem kola

Brankář našeho A-týmu Václav Holešovský byl vybrán do jedenáctky kola a následně v hlasování fanoušků vzešel jako vítěz. Na odkaze naleznete rozhovor našeho brankáře pro fotbalunas.cz

SK Polaban Nymburk - Fotbal Hlízov 2:1

Utkání s kvalitním soupeřem začalo hned šancemi na obou stranách, M. Novotný hlavou neproměnil a na opačné straně soupeře vychytal Holešovský. Hlízov těžil dost z brejků, které nám dělali značné problémy. Vedení jsme se ujali po faulu na Škareckého z penalty, kterou proměnil Kotek. Do druhého poločasu vstoupil dobře soupeř, který si vypracoval tři velké příležitosti. Ve všech případech se zaskvěl náš gólman. Vyrovnání přišlo z přímého kopu, kdy se pěkně trefil hostující Šusta. O třech bodech rozhodl po rohovém kopu Škarecký. Byla to vydřená a upracovaná výhra s velmi dobrým soupeřem. Sestava: Holešovský - Mejzr, Daněk, Hoffman - Novotný R. (54.Jarschel), Škarecký, Kotek, Hobík (73. Drobný), Hrdlička (76.Wiehl) – Vaníček (61.Bílek), Novotný M. (44.Vacík)

Přehled víkendových zápasů

V sobotu v 10.15 jste srdečně zváni na utkání našeho A-týmu. V neděli můžete přijít na první z turnajů OFS pro starší přípravky nebo se podívat na naše dorostenecké kategorie. Na posvícenské pondělí proběhne zápas polabanské gardy proti gardě Městce Králové.

SK Úvaly - SK Polaban 1:2

Ve 3. kole jsme zajížděli na hřiště SK Úvaly. Konečně se nám podařilo být trochu kompletní, i když stále ještě čekáme na zraněné Herčíka a Ruzsa. Hned od začátku jsme si vytvořili herní převahu, která se ale odehrával pouze k šestnáctce soupeře. Soupeř se přesto ujal vedení ve 22.minutě, když jsme si nepohlídali dohrání trestného kopu. Poté jsme si vytvořili místy až drtivý tlak, který vyůstil ve vyrovnávací branku, kdy se po spolupráci se Škareckým prosadil Hobík. Do šaten se odcházelo za stavu 1:1. Druhou půli jsme začali opět aktivně. Střídající Jarschel s Vaníčkem hru oživili a dařilo se nám opět zatlačit velmi dobře bránícího soupeře na jeho polovinu. Následovaly šance Kotka, kterého bravurně vychytal domácí gólman, poté tyč Jarschela. V 64. minutě jsme se ujali vedení, kdy se hlavou prosadil Matěj Novotný po spolupráci se svým jmenovcem Romanem. Pojistka mohla přijít v podobě penalty, kterou za faul na Jarschela ovšem neproměnil Hobík. V závěru nám tři body zachránil, po šanci domácích, gólman Holešovský. branky: 40. Hobík, 64. M. Novotný Sestava: Holešovský - Mejzr, Daněk, Hoffman - R. Novotný, Škarecký (80. Bílek), Kotek, M. Novotný, Hrdlička (57. Jarschel) – Vacík (57. Vaníček) Hobík (88. Wiehl)