Mladší žáci první zápas v sezoně zvládli a vyhráli zaslouženě 3:0.
Mladší žáci první zápas v sezoně zvládli a vyhráli zaslouženě 3:0.
V sobotu jste srdečně zváni buď na náš divizní dorost na Polaban nebo na žáky, kteří začínáji své první zápasy v krajské soutěži na hřišti AFK. V neděli náš A-tým přivítá od 17.00 FC Horky. Přijďte fandit!
Více jak 80 dětí včetně trenérů se zúčastnily tradičního polabanského soustředění v Horním Bradle u Seče. Všichni si to navzdory nepříznivému počasí užili. Děkujeme trenérům za obětavost a profesionální přístup, hráčům za účast a ochotu na sobě pracovat a rodičům co se zúčastnili za podporu.
Skvělého výsledku dosáhli v uplynulé sezóně krajského přeboru dorostenci našeho klubu. Ti starší ji zakončili na výborném druhém místě, které “administrativně“ pomohlo k postupu do divize. Tu si pochopitelně zahrají i kolegové z mladšího dorostu. Ti se stali suverénem své skupiny, když soutěž vyhráli o 15 bodů (z 30 utkání – 27 výher, 1 remíza a 2 prohry). Divizní premiéru si dorostenci Polabanu Nymburk odbydou v sobotu 5.8. 2023 v Chrudimi. Následující sobotu, tj. 12.8., přivítají doma na Vesláku Spartu Kolín - starší v 10 hod, mladší ve 12 hod.