Zobrazeno 11 až 20 z celkem 22 článků.

Mladší dorostenci dali (zase) "bůra"

V neděli 16. 10. jsme odehráli na domácí půdě další soutěžní utkání proti SK Spartak Příbram. Do utkání jsme vstoupili aktivně a vypracovali si několik šancí. První však proměnil až v 19. minutě po skvělé individuální akci Tomáš Kukla. Balón jsme soupeři téměř nepůjčili. Dařilo se nám kombinovat a rychle přenášet hru. Ve 30. minutě se skvělým únikem po lajně Tomáš Truhlář probojoval do vápna, kde byl zfaulován. Penaltu na sebe vzal náš kanonýr Kulda, který ji chladnokrevně zakončil. Po 4 minutách zkompletoval svůj hattrick Kukla po samotném útěku na gólmana. Gólově se do konce prvního poločasu prosadil ještě David Holan. Ten zakončoval do prázdné branky po přihrávce Adama Krále. I když soupeř neměl v první 40 minutovce ani šanci, chtěli jsme jít do druhého poločasu ve stejném nasazení jako do prvního. To se taky povedlo. Dařilo se nám opět kombinovat a určovat tempo zápasu. Z toho také plynul gól Adama Krále, který uklidil balón k tyči z vápna. Bohužel se nám už pak nepodařilo skórovat a výsledek zápasu skončil 5:0. Základní sestava: Krumpholc M. (B), Šebela J., Šimon M. (C), Šesták V., Klouček M., Skokan P., Šimon J., Král A., Truhlář T., Kukla T., Holan D.

Mladší dorost si upevnil vedení v krajské soutěži

V neděli 9. 10. jsme odehráli venkovní utkání na půdě Slaného. Na zápas jsme byli dostatečně motivovaní a do utkání jsme šli s velkou chutí rozhodnout zápas, co nejdříve. To se nám povedlo hned v šesté minutě, kdy se trefil Adam Král. Převážně jsme byli my tím týmem, který chtěl hrát a vytvářet si šance. Odměnou byl gól Tomáše Truhláře ve třiadvacáté minutě. Nepolevovali jsme, ale do konce poločasu jsme se již gólově neprosadili. Stav po prvním poločase byl tedy 0:2. Do druhého dějství jsme vešli skvěle. Chtěli jsme a díky velké snaze jsme přidali další gól v čtyřicáté páté minutě. Střelcem branky byl Tomáš Kukla. Minutu na to se trefil Adam Král. Minutu na to se trefil Tomáš Truhlář. V utkání se nám dařilo kombinovat a vytvářet šance, z čehož pramenil gól Tomáše Kukly v 53 minutě. Deset minut na to se znovu trefil Tomáš Kukla. Pět minut na to dal svůj čtvrtý gól v zápase Tomáš Kukla. Do konce zápasu se už skóre nezměnilo. Soupeř měl možnost pokutového kopu, kterou ale nevyužili. Mrzí nás zranění našeho hráče a přejeme mu brzké uzdravení. Individuálně se dařilo ještě Davidovi Holanovi, který si připsal čtyři asistence. Utkání jsme zvládli na výbornou a ze Slaného vezeme tři body. Dovolujeme si vás pozvat na naše další utkání, které se bude konec v neděli 16. 10. na Vesláku od 11:45. Základní sestava: Novotný S. (B), Šebela J., Šimon M. (C), Šesták V., Sedlmajer M., Skokan P., Šimon J., Král A., Truhlář T., Kukla T., Holan D.

Mladší dorost zase naděloval

Deváté kolo jsme odehráli na domácí půdě proti FK Říčany. Od začátku jsme byli lepší na míči i bez něj. To se ukázalo hned v sedmé minutě, kdy Tomáš Kukla našel před bránou neobsazeného Tomáše Truhláře, který otevřel skóre zápasu. Během minuty byl znovu sám před bránou Tomáš Truhlář, který se znovu nemýlil. Třetí gól v utkání přidal ránou z dálky Jakub Šimon. Do poločasu se tempo hry snížilo. Do druhého poločasu jsme nastoupili ve stejné sestavě jako v prvním poločase. Chtěli jsme ještě zvýšit skóre, což se povedlo Tomášovi Truhlářovi, který v 53. minutě zkompletoval hattrick. Hra začala být čím dál více vyostřena, soupeř začal faulovat. Do konce zápasu jsme měli ještě několik pěkných šanci, bohužel se skóre nezměnilo. Říčany porážíme rozdílem 5:0. Základní sestava: Jakub Skopalík, Marek Šimon, Vít Šesták, Matěj Sedlmajer, Petr Skokan, Jakub Šimon, Adam Král, David Holan, Tomáš Kukla, Tomáš Truhlář. Náhradníci: Martin Jech, Jakub Šebela, Samuel Kaloč, Mykola Klochan, Michal Klouček, Dmytro Kopych, Matěj Krumpholc.

Mladší dorost vede tabulku krajské soutěže

V neděli 25. 9. jsme sehráli venkovní mistrovské utkání proti FK PŠOVKA MĚLNÍK. Do zápasu jsme nastoupili s obrovský nasazením, už od rozcvičky jsme si byli jisti že zápas zvládneme. V prvních minutách byl soupeř zaskočený naší obrovskou aktivitou. Na začátku 21. minuty se po odraženém balonu před soupeřovým vápnem nejlépe zorientoval Tomáš Kukla a nádherně trefil míč pod horní tyč soupeřovy branky. A tak jsme vedli 1:0. Do poločasu se naše aktivita zmenšila, už jsme nebyli tak efektivní a tak stav v poločase byl 1:0. Do druhého poločasu jsme věděli ze musíme zvýšit aktivitu, více střílet. Aktivita se zvyšovala ale pořad ne a ne znovu udeřit. A čas plynul dál, standardní situace přibývali. Zápas se začínal vyostřovat, padali žluté karty. Na konci zápasu se nám naše aktivita vyplatila. Po nádherně zahraném rohovém kopu v závěru zapasu od Jakuba Šimona si na zadní tyči našel hlavou míč Marek Šimon a nekompromisně zakončil do horního rohu branky. Do konce zápasu už se nic nestalo, a tak jsme zvítězili na půdě soupeře 2:0. Základni sestava: (B) Matěj Krumpholc, (C) Vítek Šesták, Jakub Šebela, Matěj Sedlmajer, Jakub Skopalík, Petr Skokan, Adam Král, Jakub Šimon, Tomáš Truhlář, Tomáš Kukla, Martin Jech Nahradnici: Samuel Novotný, Marek Šimon, David Holan, Michal Klouček, Mykola Klochan, Matyáš Pecka,

Mladší dorost poprvé ztratil body

V neděli 18. 9. jsme sehráli v domácím prostředí mistrovské utkání proti MFK Dobříš. Do zápasu jsme vstoupili levou nohou a po dvou obrovských chybách naši obrany jsme prohrávali 0:2. Do poločasu se nám povedlo snížit a po krásné individuální akci Davida Holana a střele za „háčky“ byl stav 1:2. Druhý poločas začal větší aktivitou z naší strany a po krásné průnikové přihrávce za obránce se přízemní střelou k pravé tyči prosadil Jakub Skopalík. Skóre bylo 2:2. Tento gól nás nakopl zase jsme začali hrát naši hru ale ne a ne skóroval. A tak soupeř udeřil ke konci zápasu. Skóre se do konce zápasu nezměnilo a tak jsme poprvé v sezóně poraženi. Základní sestava: Komárek A. (B), Sedmajer M., Šimon M. (C), Šestákem V., Skopalík J., Šebela J., Šimon J., Král A., Holan D., Kukla T., Truhlář T. Střídající Jech M., Skokan P., Vilímek J., Hájek A., Kaloč S., Klochan M., Pecka M.

Mladší dorost dal v derby "bůra"

Ve středu 14.9 jsme sehráli v domácím prostředí Derby proti FK Bohemia Poděbrady. Do zápasu jsme vstoupili určitě lépe než soupeř. Už v 3. minutě po rohovém kopu nás poslal do vedení nikým nehlídaný Tomáš Kukla. Následně v 6. minutě zvyšoval skóre David Holan, kdy se dostal k vyraženému balónu. Hned o 3 minuty později se k odraženému balónu dostal zase David Holan a míč s přehledem uklidil. Dlouho jsme se nedokázali dostat do zakončení a to hlavně kvůli soupeři a jeho taktice ofsajdové pasti. Tu v 24. minutě překonal Tomáš Kukla a hned o 2. minuty později svým třetím zásahem zkompletoval hattrick. Do poločasu se už jen trefil po standartní situaci Marek Šimon. Poločas tedy končí vysokým rozdílem 5:0. Do druhého poločasu jsme nevstoupili vůbec dobře. Nedařilo se nám kombinovat. Hlavní příčinou byla malá nabídka. Nepomohli tomu ani střídající hráči. Do konce utkání se už stav utkání nezměnil. Základní sestava: Komárek A. (B), Sedlmajer M., Šimon M. (C), Šesťák V., Skopalík J., Šebela J., Šimon J., Král A., Holan D., Kukla T., Truhlář T. Střídající: Hájek A., Skokan P., Pecka M., Vilímek J., Jech M., Koloč S., Klochan M.,

O víkendu na derby

Srdečně vás zveme na sobotní derby nebo na některý ze zápasů našich mládežnických kategorií.

Mladší dorost dal Sedlčanům desítku

TJ Tatran Sedlčany - Polaban Nymburk 1:10. Dne 10.9. jsme odehráli naše druhé venkovní utkání v Sedlčanech. Věděli jsme, že soupeř nebude úplně silný, ale i přesto jsme soupeře nechtěli podcenit. V prvních minutách se nám moc nedařilo. Až ve 14 minutě se trefuje Tomáš Kukla, což nás hodně nastartovalo. Začali jsme více kombinovat i běhat. Proto score zvyšuje Matěj Sedlmajer. Byli jsme motivováni hrát a to ukázal i Adam Král, který svýma dvěma gólovými střelami zvýšil score již na 4:0. Po pádu protihráče ve vápně byla odpískána penalta, kterou soupeř proměnil. Na to hned gólem odpověděl Tomáš Kukla. A score se už do poločasu nezměnilo. Do druhého poločasu jsme šli na 100%, i když jsme vedli 5:1. Ze začátku jsme dominovali. Další gól přidal Adam Král svou nekompromisní střelou. Zatím se nám dařilo kombinovat a presovat. Měli jsme mnoho šancí, které se nám nepovedlo proměnit. Proměnil ji až střídající Jakub Skopalík. Po dalším střídání jsme šancí neměli už tolik a hrnuli jsme se jen dopředu. Hodně jsme zase začali kombinovat vzadu, nejen s naším golmanem, kde jsme si je efektivně točili. Po rychlém přenesení hry nahoru se k střele dostal Adam Král, který v zápase vstřelil již svý čtvrtý gól. Ke konci už nebyla taková aktivita, i když pár šancí ještě bylo. Zápas zakončil Adam Král svým pátým gólem. Ze Sedlčan si zaslouženě odvážíme tři body. Základní sestava: Komárek A. (B), Klouček M., Šimon M., Šesták V. (C), Sedlmajer M., Skokan P., Král A., Šebela J., Truhlář T., Kukla T., Holan D., Náhradníci: Skopalík J., Pecka M., Klochan M., Jech M., Šimon J., Weiss T., Kaloč.,

Mladší dorost opět vyhrál

Ve třetím kole jsme na domácí půdě přivítali tým Kosmonos. O soupeři se vědělo, že bude chtít hrát hezký fotbal, ale v prvním poločase jsme Kosmonosy překvapili rychlou hrou a hlavně pressingem, na který soupeř zřejmě neznal recept. Ve vzdušných soubojích jsme taktéž dominovali my a po jednom takovém vzdušném souboji po perfektně rozehraném přímém kopu, se po dvaceti minutách hry prosadil hlavou kapitán Marek Šimon. Gól nás motivoval ještě více a hrálo se v podstaťe pouze na půlce soupeře. Ve třicáté minutě si vzal míč Tomáš Kukla a ze třiceti metrů vyslal nekompromisní ránu se kterou gólman nemohl nic dělat a vedli jsme tak 2:0. Do poločasu jsme měli ještě mnoho šancí ale skóre se nám navýšit nepodařilo. Do druhého poločasu nastoupily lépe Kosmonosy a po sporně odpískané penaltě snížili skóre na 2:1, a byli motivovaní nepříznivý stav otočit. Z důvodu našeho nesoustředění se na hru, skóroval soupeř znovu a tak zápas začal znovu. Po vyrovnání jsme ale znovu začli hrát a na konci utkání se znovu po standartní situaci prosadil opět Tomáš Kukla, který efektně přehodil brankáře. V posledních minutách utkání jsme předvedli skvělou defenzivní práci a vydřeli si další zasloužené tři body. Základní sestava: Novotný S., Sedlmajer M., Král A., Šimon M., Skopalík J., Šimon J., Šebela J., Jech M., Holan D., Kukla T., Truhlář T., Náhradníci: Krumpholc M., Klouček M., Pecka M., Klochan M., Vilímek J., Hájek A.

Přehled víkendových zápasů

V sobotu v 10.15 jste srdečně zváni na utkání našeho A-týmu. V neděli můžete přijít na první z turnajů OFS pro starší přípravky nebo se podívat na naše dorostenecké kategorie. Na posvícenské pondělí proběhne zápas polabanské gardy proti gardě Městce Králové.